Cena copywritingu a SEO? K nezaplacení.

Tož jak bych vám to řekla….prostě se vám vyplatím 🙂 Nekupujete si pouze texty, ale dlouhodobější hodnotu pro váš web či eshop. Obsahový marketing není jednorázová záležitost, takže sepsáním textů by to nemělo skončit. Když mi řeknete, co vás trápí a proč, tak se na to podívám ze všech stran, udělám si analýzu a zkusím doporučit nejefektivnější postup či strategii pro váš produkt i službu. Někdy zjistíte, že to není ani o textech, o SEO, ale že je potřeba více zapracovat na sociálních sítích nebo se zaměřit spíše na offline marketing. Podstatný je pohled vašeho zákazníka, cílové skupiny, návštěvníka. Všechno si to sešrotuju v hlavě a výsledkem bude orientační rozpočet, no ni?!

Váš obsah může být nyní krásný princ, ale já bych z něj ráda udělala chytrého krále, který oslní ne jedno srdce a rozum.

Mo(mentálně) pracuji za fajnové ostravské ceny, tož neváhejte a chyťte šancu za pačesy!

Jak si objednat výhodné copywriting menu:

  1. Máte web či e-shop a k tomu brouka v hlavě? Třeba Vás trápí nízká návštěvnost nebo se Vám prostě jen nechtějí psát texty nebo vymýšlet slogany?
  2. Oslovte velmi šikovného copywritera (třeba mě pozn. red.).
  3. Řeknete mi, co máte na srdci (sejdeme se u kakaa).
  4. Já Vám řeknu, co všechno, za jak dlouho a za kolik penízků to mohu udělati.
  5. Oťukáme zákazníky, návštěvníky a všechny persony v dohledu – bez nich to nejde.
  6. Podívám se pod pokličku celé firmě či projektu.
  7. Budu Vás občas (často) kontaktovat a informovat o všem, co dělám a taky se budu pořád vyptávat a vyptávat a vyptávat.
  8. A je to!!
  9. Budeme společně sledovat, jak se textům či webu daří?
proces vzniku textů
Chcete mě?