Životaspis jedné copywriterky

1981
Narodila se Britney Spears, Beyoncé a kreativec Míša Musilová – znamení Střel(en)ec, takže optimista, vtipálek a gambler.
1988– 1997
Vrchní nástěnkářka na základní škole Matiční v Ostravě. První náznaky kreativity – kreslila jsem vtipy dle měsíčníku Dikobraz, ale paníčelka mi je občas z nástěnky strhla (nechápu proč, třeba ten o bezdomovcích, jak cucají tic tac, byl fakt cool).
1997– 2001
Seznámení se s oborem marketing na Obchodní akademii Karasova. Naučila jsem se psát všemi osmi prsty na psacím stroji. Ve čtvrťáku i deseti. A jak se mi to teď hodí!! KAJAK KAJAKŮ SKLAD SKLADŮ…
2001- 2006
Jak jinak než obor Marketing a obchod na VŠB-TU Ostrava. První účasti v kreativních soutěžích BTL s Coca Colou, ale i organizace absolventského plesu a velmi originální úvodní stránky seminárních prací. Diplomová práce na téma „On-screen a off-screen reklama v multikině“.
2006- 2009
První robota. Ve velmi férovém a náročném boji jsem porazila některé své spolužáky a nastoupila jako asistentka v PR agentuře Crest Communications Ostrava. Nové, náročné, nečekaně novodobé. Po dvou letech se ze mě stal Account Executive a tak jsem lítala jako blázen, abych stihla uzávěrky firemních časopisů pro klienty, odeslala pozvánky na tiskovou konferenci novinářům, zorganizovala s kolegy plesy, výročí, poklepy na základní kámen a další firemní eventy. Nebylo to zdaleka tak jednoduché, jak to vypadá v amerických filmech. Ale bylo to super...
2009- 2018
A opět ta Báňská! Po krizi (té ekonomické, ale i mé vlastní profesní) jsem se rozhodla, že je čas vyzkoušet i něco jiného. A tak jsem od roku 2009 působila jako manažerka marketingu pro Ekonomickou fakultu VŠB-TU Ostrava.  A jsem taky úča (měla jsem vlastní předmět Public Relations a vyučovala též předmět Marketingová komunikace)  - moje první přednáška na univerzitní půdě měla titulek: PRoč PRoboha PRávě PR?
2013- dosud
Jsem máma a copywriter. Narodila se nám dvě dítka a já zároveň kývla na nabídku kamarádek, abych během mateřské psala články a blog pro jednoho klienta. A tak píšu, ale už jsou to hlavě texty pro e-shopy a weby. A optimalizuju. A miluju sociální sítě. Vzdělávám se, přednáším o této oblasti (VŠB a projekt Convetion!!! pro město Ostrava) a mám za sebou už práci pro zajímavé klienty. A těším se i na vás!
2017- dosud
Baník, IČO! Založila jsem si konečně živnost, bo tak se to klientům líbí více. Fakturuji tedy na IČO, takže to sviští a jede a klape a faktury jsou taktéž originální, tak neváhejte a objednejte si copywriterku z razovité Ostravy klidně hned teď! ;-)